Zadzwoń

Napisz

Sklep

  • Home
  • blog
  • Z łóżkiem rehabilitacyjnym życie pacjenta od razu staje się bardziej komfortowe

Z łóżkiem rehabilitacyjnym życie pacjenta od razu staje się bardziej komfortowe

Łóżka pielęgnacyjne na wynajem


Profesjonalne łóżko pielęgnacyjno-rehabilitacyjne to ogromna ulga dla chorego i wsparcie dla opiekuna. Nadrzędnym zadaniem sprzętu medycznego jest poprawienie życia chorego, przy okazji podnosi się jakość opieki nad nim i efektywność rehabilitacji. Możliwe jest stworzenie optymalnych warunków życiowych i przyspieszenie powrotu do zdrowia. Uniesienie ciała usprawnia krążenie, a płynna regulacja leża przeciwdziała powstawaniu problematycznych odleżyn i skurczy mięśni. Długotrwałe przebywanie w jednej pozycji ma destruktywne skutki, na szczęście dzięki nowoczesnemu sprzętowi medycznemu można temu skutecznie przeciwdziałać.


Szybki i tani sposób na pozyskanie łóżka pielęgnacyjnego dla pacjenta


Łóżka pielęgnacyjne to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż sfinalizowanie ich zakupu. Jeśli mają być użytkowane tylko przez określony czas, służyć do rehabilitacji i pomóc odzyskać utraconą sprawność, to nie ma sensu ich kupować na własność. Wiąże się to koniecznością pojawienia się wysokich kosztów. Co więcej, każdego dnia zakupione łóżko traci na wartości i pojawiają się problemy z jego późniejszą sprzedażą. W wypożyczalni sprzętu medycznego jest do wyboru szereg modeli łóżek pielęgnacyjnych, dzięki czemu można dopasować urządzenie do potrzeb konkretnego pacjenta. Asortyment składa się wyłącznie ze sprawdzonego sprzętu, wysokiej jakości, serwisowanego i w pełni sprawnego. Ryzyko awarii jest ograniczone do minimum, ale nawet jeśli wystąpią jakieś usterki, wypożyczalnia dokona natychmiastowej wymiany urządzenia na nowe, aby nie narażać pacjenta na dyskomfort.


Koszty eksploatacyjne sprzętu medycznego ponosi firma, klient płaci wyłącznie za jego użytkowanie, co przekłada się na dużą oszczędność pieniędzy. Oferowany sprzęt jest dokładnie sprawdzany pod kątem zarówno funkcjonalności, jak i bezpieczeństwa użytkowania. Zostanie dostarczony do domu pacjenta, prawidłowo zamontowany, a gdy przestanie być potrzebny, pracownicy przyjadą po jego odbiór. Klient nie musi przejmować się kwestiami dotyczącymi konserwacji ani serwisu urządzenia. Możliwe jest wybranie szeregu przydatnych dodatków, aby jeszcze bardziej ułatwić życie pacjentowi i jego opiekunowi. Serwisanci dokładnie wytłumaczą, jak prawidłowo obsługiwać sprzęt, odpowiedzią na wszystkie pytania rozwieją wszelkie wątpliwości. Płaci się wyłącznie za czas użytkowania łóżka, dzięki czemu można pozwolić sobie na wynajęcie nowoczesnego, wielofunkcyjnego modelu bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.


Jakiego potrzebujesz łóżka pielęgnacyjnego?


W celu dobrania idealnego modelu łóżka pielęgnacyjnego, należy wziąć pod uwagę schorzenie chorego, jego wagę i wzrost. W przypadku pacjentów o masie ciała do 160 kilogramów wystarczy łóżko o standardowych wymiarach, natomiast dla osób cięższych i wyższych niezbędne będą modele w większym rozmiarze, które udźwigną do ponad 200 kilogramów. Nie bez znaczenia są też możliwości motoryczne użytkownika i dostępne funkcje dobieranego dla niego łóżka. W celu ułatwiania pacjentowi zmiany pozycji i podniesienia się idealny będzie wysięgnik. Jeśli chory nie ma możliwości samodzielnego poruszania się, to najlepszym rozwiązaniem jest niego łóżko wyposażone w mechanizm elektryczny, w pełni sterowane za pomocą pilota. Zapewnia to ogromną wygodę zarówno pacjentowi, jak i jego opiekunowi. Do łóżka należy też dobrać odpowiedni materac przeciwodleżynowy, dostępne są również rozmaite akcesoria dodatkowe które również można wynająć.

Łóżka pielęgnacyjne na wynajem
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep