Zadzwoń

Napisz

Sklep

Sklep medyczny Katowice

Sklep medyczny Katowice, naszym celem są pacjenci


Sklep medyczny nie jest podmiotem, który może pozwolić sobie na brak profesjonalizmu i źle dobrany asortyment. Obowiązkiem jego personelu jest zadbanie o jak najlepszą obsługę pacjentów i klientów, niezależnie od ich oczekiwań i potrzeb. Tą strategią kierujemy się również i my, prowadząc nasz sklep medyczny Katowice.


Kontrakty i sprzedaż


Realizujemy wnioski NFZ na określony sprzęt medyczny. Dzięki naszemu bogatemu asortymentowy ich finalizacja nie trwa w nieskończoność, a klient – po wypełnieniu wszystkich formalności – uzyskuje dostęp do wybranego sprzętu. Oczywiście nie ograniczamy się wyłącznie do wniosków. U nas można również zakupić profesjonalny sprzęt medyczny, spełniający określone przez klienta i potrzeby pacjenta założenia.


Od łóżek po gorsety


Sklep medyczny Katowice oferuje bardzo szeroki zakres sprzętu medycznego, począwszy od odzieży rehabilitacyjnej i ortopedycznej, a na łóżkach kończąc. W naszym asortymencie posiadamy również szeroką gamę akcesoriów, współpracujących z rozwiązaniami większości producentów sprzętu o charakterze medycznym. Nasi klienci znajdą u nas również dużą liczbę produktów specjalistycznych, wyróżniających się wysokim stopniem zaawansowania technicznego. Do tej grupy zaliczamy między innymi nowoczesne wózki inwalidzkie.


Doradztwo na najwyższym poziomie


W naszej działalności nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży konkretnych produktów. Uważamy, że jako profesjonaliści jesteśmy zobowiązani również do szeroko rozumianej pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu.


Nasz personel posiada rzetelną wiedzę i bardzo duże doświadczenie. To dzięki niemu możemy wybrać dla naszych klientów i ich pacjentów sprzęt najwyższej klasy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszego asortymentu, chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy po to, by Państwu pomóc.


Podsumowując, za główny cel naszej działalności postawiliśmy działanie na rzecz naszych klientów i pacjentów. Dzięki temu zbudowaliśmy silną markę, znaną nie tylko na rynku lokalnym, ale również krajowym.

Sklep medyczny Katowice
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep