Zadzwoń

Napisz

Sklep

Sprzęt rehabilitacyjny

Wypożycz u nas łóżka rehabilitacyjne. Naprawdę warto!


Łóżka rehabilitacyjne to sprzęt o dużym stopniu złożoności. Wymagania stawiane przed nim są bardzo wysokie, co w pewnym stopniu zależy od ich przeznaczenia, a już na pewno od potrzeb pacjenta. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny, dzięki któremu pacjenci i ich personel poczują się wygodnie i komfortowo.


Zaawansowane rozwiązania na każdą potrzebę


Łóżka rehabilitacyjne, które są dostępne w naszym asortymencie, spełniają wszystkie narzucone wymogi bezpieczeństwa. Posiadają one szereg mechanizmów, dzięki którym możliwe jest zapewnienie pacjentom jak najlepszej obsługi i opieki. Dzięki zbudowanym pokrętłom i regulatorom można w dowolny sposób zmieniać m.in. ich kąt pochylenia i szerokość. Zainstalowano w nich szereg zabezpieczeń, dzięki którym pacjent może zawsze czuć się bezpiecznie. Dodatkowe barierki ochronne i specjalne wyciągi, to tylko niektóre z nich.


Usługi dodatkowe? Czemu nie!


W ramach naszej działalności oferujemy Państwu dostęp do szerokiej gamy usług dodatkowych, dzięki którym korzystanie z naszych rozwiązań będzie jeszcze prostsze i wygodniejsze. Należą do nich przede wszystkim kompleksowa pomoc przy montażu łóżka, a także całodobowa obsługa techniczna wybranych przez Państwa urządzeń. Dbamy też o to, by wypożyczane łóżko możliwie najszybciej trafiło do swojego odbiorcy. Mamy świadomość, że to właśnie od tempa realizacji usługi, będzie zależeć bezpieczeństwo i zadowolenie pacjentów oraz naszych klientów.


Sprzęt rehabilitacyjny, Informacja to nasz atut


Choć sprzęt rehabilitacyjny jest atutem naszej oferty, nie poprzestajemy wyłącznie na nim. Stale dbamy również o odpowiedni poziom informacji, dzięki którym nasi klienci mogą pozyskać kompleksowe dane na temat oferowanych przez nas rozwiązań. Informacje te przedstawiamy zarówno na poziomie ofertowym, jak i w ramach szeroko pojętych konsultacji, do których uprawnieni są nasi klienci.


Podsumowując, wypożyczane przez nas łózka rehabilitacyjne, są – podobnie jak cały asortyment – w pełni dopracowane, funkcjonalne i bezpieczne. Niezależnie od wybranego modelu, oferujemy Państwu najwyższy poziom usług

Sprzęt rehabilitacyjny
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep