Zadzwoń

Napisz

Sklep

Sklep medyczny Sosnowiec

Wypróbuj nasze łóżka rehabilitacyjne. To sprzęt najwyższej klasy!


Sprzęt rehabilitacyjny to coś więcej, niż tylko produkt, mający zapewnić określone potrzeby. To ogół urządzeń, bez których niemożliwe jest zapewnienie odpowiedniej opieki Pacjentom i komfortowej pracy ich Opiekunom. Dlatego w naszej działalności zorientowaliśmy się przede wszystkim na to, by spełniał on najwyższe standardy bezpieczeństwa.


Kim jesteśmy i jak działamy?


Jesteśmy profesjonalnym podmiotem, zajmującym się wynajmowaniem łóżek rehabilitacyjnych. Nasz sklep medyczny Sosnowiec zajmuje się ponadto kompleksową sprzedażą i dystrybucją szerokiej gamy asortymentu rehabilitacyjnego, wykorzystywanego również jako akcesoria dla w/w łóżek. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim chęcią zapewnienia najlepszej obsługi naszym Klientom.


Sklep medyczny Sosnowiec, niskie ceny


Nie jest tajemnicą, że wprowadzone przez nas nowoczesne standardy wynajmu łóżek rehabilitacyjnych, pozwoliły na znaczące zredukowanie cen. Dzięki temu, korzystając z naszej oferty, otrzymują Państwo komfortowe łóżka rehabilitacyjne za znacznie niższą (niż u konkurencji) cenę. Mamy świadomość, że sprzęt ten jest wykorzystywany stosunkowo długo, co – w przypadku niektórych konkurentów – naraża ich Klientów na wysokie koszty wynajmu. Wprowadzony przez nas model znacznie redukuje te koszty. Może więc warto go wypróbować?


Rzetelna obsługa


Siłą naszego sklepu jest personel. Mamy świadomość, że stale podnoszone kompetencje pozwalają nam osiągać coraz wyższe standardy obsługi. Naszym atutem są mili, rzetelni i empatyczni pracownicy, którzy cały czas dbają o to, by realizowane przez nich usługi poprawiały komfort Pacjentów i wpływały na pozytywne relacje z Klientem. Jesteśmy doskonale obeznani z każdym elementem naszego asortymentu. Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki zakres porad, odnośnie każdego z nich. Dbamy również o to, by wynajęty przez Państwa sprzęt, był szybko dowieziony i zmontowany.


Podsumowując, nasz sklep medyczny jest zorientowany na Państwa potrzeby. Działamy tanio, rzetelnie i profesjonalnie. W ten sposób udało nam się stworzyć silną markę, dobrze znaną na lokalnym rynku.

sklep medyczny Sosnowiec
Ocena 4.91 (12 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep