Zadzwoń

Napisz

Sklep

  • Home
  • blog
  • Wypozyczenie łozka szpitalnego jeszcze nigdy nie było tak proste!

Wypozyczenie łozka szpitalnego jeszcze nigdy nie było tak proste!

Gdy ktoś, na kim nam zależy, nasi bliscy lub ktoś z grona naszych przyjaciół, znajdzie się w sytuacji wymagającej troskliwej opieki i długiego, rozłożonego w czasie leczenia, jesteśmy w stanie zrobić bardzo wiele dla nich. Jednym z takich elementów, które z pewnością przyniosą ulgę w okresie rekonwalescencji jest odpowiednia infrastruktura rehabilitacyjna lub szpitalna, dzięki której chory szybciej wróci do zdrowia. Wypozyczenie łozka szpitalnego to obowiązkowe minimum, które musimy zapewnić choremu w tym dość trudnym dla niego okresie.

Czy wypozyczenie lozka szpitalnego jest naprawdę niezbędne?

Nie trzeba być fachowcem z zakresu rehabilitacji lub leczenia paliatywnego, by wiedzieć, iż odpowiednie warunki leżącemu choremu może zapewnić tylko łóżko szpitalne. Wygodne łóżko szpitalne spełnia nie tylko funkcje klasycznie medyczne, lecz także pielęgnacyjne, a na komforcie naszego chorego przecież zależy nam tak samo, jak na szybkim jego dojściu do pełnego zdrowia. Tak więc, wypożyczenie łóżka szpitalnego jeszcze przed przybyciem chorego ze szpitala do domu, to najlepsze rozwiązanie. Dbamy o zapewnienie odpowiednich leków, zawczasu zapisujemy chorego na zabiegi rehabilitacyjne, dlaczego więc nie mielibyśmy pomyśleć o komfortowym miejscu do odpoczynku?

Poza tym pamiętajmy, iż wypożyczenie łóżka szpitalnego jest – i to niezależnie od okresu choroby – rozwiązaniem optymalnym pod względem finansowym. Wypożyczenie łóżka szpitalnego w firmie REHAVIT to nieduży koszt, rozłożony na dogodne i nieuciążliwe płatności miesięczne. Dzięki skorzystaniu z oferty wypożyczalni takowego sprzętu rodzina jest w stanie podołać rosnącym kosztom długoterminowej opieki.

Łóżka rehabilitacyjne są zazwyczaj tak skonstruowane, iż dzięki jezdnym kółkom oraz demontowalnym modułom jesteśmy w stanie spokojnie ulokować chorego bez jakichkolwiek większych przemeblowań w naszym domu lub wielkomiejskim mieszkaniu. Standardowe łóżka oferują już zazwyczaj elektryczną regulację kątów oparcia i może być także obsługiwane przez samego chorego.

Kolejna bardzo ważna kwestia, która winna nas przekonać, iż wypożyczenie łóżka szpitalnego to sprawa fundamentalna, to niewątpliwe ułatwienie dla przyszłych opiekunów, jakie owe łóżko niesie ze sobą. Jest bardzo ważne, zwłaszcza w perspektywie zapewnienia przyszłej higieny chorego tudzież przy wymianie pościeli. Poza tym, łóżko takie usprawni też pracę rehabilitanta, który będzie prowadził z chorym ćwiczenia rozciągające czy nawet zwykłe masaże.

Gdzie wypożyczyć łóżko dla chorego?

Jeśli już zastanawiamy się, gdzie wypożyczyć łóżko dla chorego, wiedzmy, iż tak jak w każdej niemalże dziedzinie życia codziennego, tak i w tak delikatnej materii, jak chory wymagająca długiego leżenia, powinniśmy zdać się na doświadczenie fachowców. Dobra wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i szpitalnego, jak REHAVIT z Sosnowca, będzie wiedzieć, jakiego rodzaju sprzęt sprawdzi się w konkretnych przypadkach. Pracownicy nie tylko doradzą, jakie modele będą odpowiednie, lecz także zaprezentują najważniejsze funkcje wypożyczanego sprzętu. Wypożyczenie łóżka szpitalnego będzie także wiązało się z takimi udogodnieniami dla klienta jak: dowóz pod wskazany adres oraz wniesienie do pomieszczenia, pełne złożenie łóżka oraz krótki instruktaż.

Wypozyczenie łozka szpitalnego, gdzie wypożyczyć łóżko dla chorego
Ocena 4.79 (15 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep