Zadzwoń

Napisz

Sklep

  • Home
  • blog
  • Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Wypożyczalnia sprzętu medycznego – sposób na lepsze jutro dla Pacjenta


Rehabilitacja to nie tylko czas, w którym Pacjent ma wracać do pełni sił. Nawet najdłużej trwające procesy rehabilitacyjne nie przyniosą efektów, jeśli warunki w których są one realizowane, nie spełniają podstawowych standardów opieki. Zasada ta jest podstawą realizacji przez nas usług wypożyczania łóżek rehabilitacyjnych.


Komfort pracy, komfort wypoczynku


Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego, stawia zarówno na komfort wypoczynku Rehabilitanta, jak również na wygodę pracy Opiekuna. Dlatego oferowany przez nas sprzęt posiada szereg udogodnień, dzięki którym łóżka rehabilitacyjne są przyjazne dla jednych i drugich. Barierki ochronne i dodatkowe wyciągi to tylko niektóre z nich. Oczywiście standard łóżek zależy również od ich klasy, która – naszym zdaniem – powinna być ściśle powiązana z oczekiwaniami Pacjenta i zajmującego się nim Personelu.


Wypożyczanie i sprzedaż


W naszej działalności nie ograniczamy się wyłącznie do wynajmowania łóżek rehabilitacyjnych podmiotom zewnętrznym. Istnieje również możliwość zakupu określonego typu łóżka i to również tego, które wcześniej zostało wynajęte. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że wybrany przezeń sprzęt jest sprawdzony, realizując jednocześnie cele stawiane w procesie rehabilitacji.


Pomoc techniczna


Nasi pracownicy to prawdziwi profesjonaliści, których pomoc nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży, bądź wynajmu łóżek. Oferujemy również szeroki zakres usług dodatkowych, w ramach którego uwzględniamy kompleksowe doradztwo techniczne, możliwość transportu łóżka w wybrane miejsce a także jego szybkie złożenie. Pomagamy również w doborze odpowiednich akcesoriów, dzięki którym możliwości tych łóżek są znacznie szersze.


Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do przeanalizowania jej na naszej stronie a w razie pytań – do bezpośredniego kontaktu.


Podsumowując, nasze łóżka rehabilitacyjne to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu pracy zarówno dla samych Pacjentów, jak również dla ich Opiekunów. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pomocy, jesteśmy w stanie pomóc tak samo jednym, jak i drugim.

wypożyczalnia sprzętu medycznego
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep