Zadzwoń

Napisz

Sklep

  • Home
  • blog
  • Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Śląsk

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Śląsk

Chorowanie bez odleżyn – wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego tanio?


Kiedy konieczne jest wielotygodniowe przebywanie w łóżku, warto rozważyć pomysł wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego tanio. Łóżka specjalistyczne wyposażone są w szereg funkcji pozwalających na zapewnienie zarówno choremu, jak i opiekunom optymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa. W trakcie przewlekłej choroby czy długotrwałej rekonwalescencji każdy element podnoszący wygodę jest nie do przecenienia.


Wielofunkcyjne łóżka rehabilitacyjne – trwałe, bezpieczne i komfortowe


Dla wielu opiekunów osób przewlekle chorych, wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych śląsk, oferująca profesjonalnie i solidnie zaprojektowany sprzęt, stanowi podstawowe udogodnienie w pielęgnacji chorego. Ceny są zróżnicowane: począwszy od 90 do 120 złotych za miesiąc wypożyczenia, w zależności od ilości funkcji, wymiarów łóżka oraz dodatkowego wyposażenia w postaci między innymi stolików przyłóżkowych, przydatnych podczas spożywania posiłków czy materaców przeciwodleżynowych. Standardowe wymiary zewnętrzne łóżek rehabilitacyjnych wynoszą zwykle około: 210 cm długości na 100 cm szerokości, ale można znaleźć również sprzęt przedłużony zaprojektowany specjalnie dla osób wysokich.


Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego tanio - same zalety


Wielu wymagających pacjentów i opiekunów przywiązuje również dużą wagę do designu łóżka i wybiera sprzęt, który będzie się ładnie prezentować w mieszkaniu oraz pasować do pozostałych elementów umeblowania. Z myślą o wymagających chorych zaprojektowano na przykład łóżka wykonane z drewna. Wszystkie łóżka produkuje się z trwałych, odpornych na uszkodzenia i wytrzymałych materiałów, które będą się w stanie sprawdzić podczas długotrwałej rekonwalescencji li rehabilitacji. Ważnym elementem są chroniące przed upadkiem barierki oraz blokady, które można podnosić nocą, podczas snu chorego i opuszczać w ciągu dnia, gdy wymagany jest swobodny dostęp do pacjenta oraz możliwość przeniesienia go na wózek. Łóżko powinno posiadać kółka wyposażone w hamulce, aby było możliwe jego szybkie przemieszczenie.


Oferta łóżek do wypożyczenie jest szeroka i zróżnicowana, więc z pewnością uda się znaleźć sprzęt dopasowany do specyfiki indywidualnych potrzeb chorej osoby oraz wymagań stawianych przez opiekunów czy rehabilitantów.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Śląsk
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep