Zadzwoń

Napisz

Sklep

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Sprzęt rehabilitacyjny – tanio, profesjonalnie i komfortowo


Łóżko rehabilitacyjne stanowi ważny element w rekonwalescencji, a także bardzo duże ułatwienie codziennego funkcjonowania osoby, która jest na stale przykuta do łóżka. Dodatkowo to także bardzo duże odciążenie dla osób/ osoby zajmującej się niepełnosprawnym. Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych wpisuje się w tą strategię, oferując swoim Klientom sprzęt na najwyższym poziomie.


Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Rehavit, dlaczego my?


Nasza firma, to prężnię rozwijająca się jednostka gospodarcza, zapewniająca dostęp do kompleksowych rozwiązań z zakresu urządzeń i usług rehabilitacyjnych. Nasza siedziba znajduje się na terenie Sląska, gdzie realizuje swoje usługi w największej polskiej aglomeracji. Posiadamy doświadczenie, którego na próżno można szukać u naszych konkurentów. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym pacjenci mogą odczuć wyraźną poprawę komfortu leczenia, a ich opiekunowie poprawę komfortu pracy.


Atuty naszych łóżek

  1. Wygoda użytkowania

Nasza wypożyczalnia stawia na sprzęt spełniający nawet najbardziej wyszukane potrzeby pacjentów. Ich ergonomiczna konstrukcja pozwala na łatwe przemieszczanie się zarówno w obszarze łóżka jak i poza nim. Wprowadzenie barierek eliminuje ryzyko upadku a zainstalowanie specjalnych mechanizmów, pozwala na regulację wysokości oparcia.

  1. Łatwy transport

Nasze łóżka wykonane są w konstrukcji modułowej, dzięki której możliwe jest efektywne przemieszczenie poszczególnych ich komponentów na dowolną odległość. To jednak nie wszystko. Specjalna, ergonomiczna konstrukcja łóżek pozwala również na ich łatwy i szybki montaż, co w sytuacji osób obłożnie chorych i ich opiekunów jest szczególnie ważne.

  1. Kompleksowa obsługa techniczna

Naszych klientów nie pozostawiamy samych sobie. Sprzęt, który Państwu oferujemy, podlega naszej stałej opiece technicznej. W razie jakichkolwiek problemów, jesteśmy w stanie kompleksowo pomóc Państwu w zakresie obsługi technicznej. Dotyczy to zarówno samego montażu, jak i postępowania w przypadku pojawienia się różnych trudności użytkowych.


Oczywiście to nie wszystkie atuty naszych łóżek i realizowanych przez nas usług. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, chętnie odpowiemy na każde związane z nią pytanie.


Zapraszamy też do dokładnego przeanalizowania naszej oferty, również w zakresie innych urządzeń i akcesoriów o charakterze medycznym i rehabilitacyjnym.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.