Zadzwoń

Napisz

Sklep

  • Home
  • blog
  • Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Tani sprzęt rehabilitacyjny

 profesjonalnie i komfortowo


Łóżko rehabilitacyjne stanowi ważny element w rekonwalescencji, a także bardzo duże ułatwienie codziennego funkcjonowania osoby, która jest na stale przykuta do łóżka. Dodatkowo to także bardzo duże odciążenie dla osób/ osoby zajmującej się niepełnosprawnym. Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Śląsk wpisuje się w tą strategię, oferując swoim Klientom tani sprzęt rehabilitacyjny na najwyższym poziomie. Zapewniamy fachowe doradztwo na etapie wyboru sprzętu. Odpowiadamy na wszystkie pytania związane z łóżkami, rozwiewamy obiekcje, wyjaśniamy, instruujemy jak obsługiwać.


Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Śląsk, dlaczego my?


Nasza firma, to prężnię rozwijająca się jednostka gospodarcza, zapewniająca dostęp do kompleksowych rozwiązań z zakresu urządzeń i usług rehabilitacyjnych. Nasza siedziba znajduje się na terenie Śląska, gdzie realizuje swoje usługi w największej polskiej aglomeracji. Posiadamy doświadczenie, zdobywane przez blisko dwie dekady, którego na próżno można szukać u naszych konkurentów. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym pacjenci mogą odczuć wyraźną poprawę komfortu leczenia, a ich opiekunowie poprawę komfortu pracy.


Atuty naszych łóżek


  1. Wygoda codziennego użytkowania


Nasza wypożyczalnia stawia na sprzęt spełniający nawet najbardziej wyszukane potrzeby pacjentów. Ich ergonomiczna konstrukcja pozwala na łatwe przemieszczanie się zarówno w obszarze łóżka jak i poza nim. Wprowadzenie barierek eliminuje ryzyko upadku a zainstalowanie specjalnych mechanizmów, pozwala na regulację wysokości oparcia.


  1. Łatwy i szybki transport


Nasze łóżka wykonane są w konstrukcji modułowej, dzięki której możliwe jest efektywne przemieszczenie poszczególnych ich komponentów na dowolną odległość. To jednak nie wszystko. Specjalna, ergonomiczna konstrukcja łóżek pozwala również na ich łatwy i szybki montaż, co w sytuacji osób obłożnie chorych i ich opiekunów jest szczególnie ważne.


  1. Kompleksowa obsługa techniczna


Naszych klientów nie pozostawiamy samych sobie. Sprzęt, który Państwu oferujemy, podlega naszej stałej opiece technicznej. W razie jakichkolwiek problemów, jesteśmy w stanie kompleksowo pomóc Państwu w zakresie obsługi technicznej. Dotyczy to zarówno samego montażu, jak i postępowania w przypadku pojawienia się różnych trudności użytkowych.


Oczywiście to nie wszystkie atuty naszych łóżek i realizowanych przez nas usług. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, chętnie odpowiemy na każde związane z nią pytania.


Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Śląsk to najwyższa jakość obsługi


Zapraszamy też do dokładnego przeanalizowania naszej oferty, również w zakresie innych urządzeń i akcesoriów o charakterze medycznym i rehabilitacyjnym.


W związku z ogromnym zainteresowaniem nowymi łóżkami zdecydowaliśmy się na wprowadzenie sprzedaży tego sprzętu do naszego sklepu internetowego, aby zapewnić Panstwu możliwość wyboru pomiędzy sprzetem używanym, a nowym. Nieustannie dokładamy starań, żeby nasza oferta była konkurencyjna na rynku oraz zawierała nowości ze świata rehabilitacji. Oferta zawiera tani sprzęt rehabilitacyjny, na każdą kieszeń

Każdego dnia rośnie liczba zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na współprace z naszą wypożyczalnią. Mimo ogromnego wzrostu klientów niezmiennie przykładamy ogromną uwagę do profesjonalnej, rzetelnej i fachowej obsługi. Jakośc współpracy z Państwem jest dla nas absolutnym priorytetem i to nie ulegnie zmianie.


Zamieszczone na naszej stronie opinie Klientów dobitnie świadczą o wysokiej jakości obsługi w naszej firmie. Nasz personel to ludzie empatyczni, nieustannie szkoleni i podnoszący swoje kwalifikacje oraz poszerzający wiedze na temat sprzętu oraz jego użytkowania. Jesteśmy w bieżącym kontakcie z producentami sprzętu rehabilitacyjnego i znamy doskonale wszelkie nowinki ze świata rehabilitacji, sprzętu medycznego oraz ortopedycznego. Najczęściej nasi klienci to osoby z polecenia, co napawa nas szczególna dumą i satysfakcją. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, jakiś temat czy zagadnienie wymaga wyjaśnienia, cokolwiek jest niezrozumiałe w warunkach najmu czy umowie to prosze dzwonić, jesteśmy do Państwa dyzspozycji całądobe, przez okrągły rok. Czasami nagłe potrzeby wymagaja natychmiastowego działania. Na Rehavit nigdy się Państwo nie zawiedziecie.

Tani sprzęt rehabilitacyjny
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep