Zadzwoń

Napisz

Sklep

  • Home
  • blog
  • Wynajęte łóżko rehabilitacyjne dopasowane do potrzeb pacjenta

Wynajęte łóżko rehabilitacyjne dopasowane do potrzeb pacjenta

Łóżka rehabilitacyjne wypożyczalnia Katowice


Niezależnie od tego, czy pacjent zmaga się z czasową czy permanentną niepełnosprawnością, potrzebować będzie specjalistycznego sprzętu medycznego, aby zwiększyć komfort życia i ułatwić wykonywanie podstawowych czynności. Trudności z poruszaniem się mogą być skutkiem wypadku, urazu, wrodzonej niepełnosprawności, choroby, podeszłego wieku, zabiegu operacyjnego – w każdym przypadku pacjent wymaga odpowiedniego leczenia, wypoczynku, rehabilitacji. Kluczowym elementem wyposażenia w domu będzie łóżko rehabilitacyjne, które zapewni wygodę i bezpieczeństwo. Nie trzeba go jednak kupować, bo można skorzystać z usług wypożyczalni sprzętu medycznego.


Szybki i tani sposób na pozyskanie łóżka rehabilitacyjnego dla pacjenta


Osoba unieruchomiona potrzebować będzie wygodnego łóżka rehabilitacyjnego po opuszczeniu łóżka szpitalnego, aby można było na co dzień zmniejszyć dyskomfort, ułatwić wykonywanie podstawowych czynności i pospieszyć powrót do zdrowia. Kluczowe będzie stworzenie optymalnych warunków do odzyskania utraconej sprawności. Niezależnie od tego, czy łóżko rehabilitacyjne potrzebne jest tylko przez określony czas czy długotrwale, warto pomyśleć nad jego wypożyczaniem. Będzie to zdecydowanie tańszy, szybszy i wygodniejszy sposób niż zakup profesjonalnego sprzętu medycznego.


Wypożyczalnia ma do zaoferowania w pełni sprawne i funkcjonalne łóżka rehabilitacyjne, które można dopasować do indywidualnych potrzeb pacjenta, jego stanu zdrowia i możliwości. Za przystępną cenę można wyposażyć pokój pacjenta w mebel renomowanej marki, z możliwością wygodnego regulowania kąta pochylenia materaca i wysokości, z opuszczonymi barierkami bocznymi. Zakup profesjonalnego łóżka rehabilitacyjnego wiąże się z niemałymi kosztami, ceny zaczynają się od dwóch tysięcy złotych.


W przypadku kilkumiesięcznej rehabilitacji najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wynajem łóżka, co przełoży się na spore oszczędności. Sprzęt medyczny oferowany przez wypożyczalnię jest dostępny od ręki, dzięki czemu można szybko zapewnić pacjentowi optymalne warunki życia, co wpłynie pozytywnie na jego stan psychiczny i przełoży się większą efektywność rehabilitacji.


Jakie ma do zaoferowania łóżka rehabilitacyjne wypożyczalnia Katowice, czym kierować się przy ich wyborze?

Bogaty i zróżnicowany asortyment katowickiej wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych sprawia, że można dobrać bez problemu model do indywidualnych potrzeb i możliwości przyszłego użytkownika. kluczowe przy wyborze będzie kierowanie się komfortem i bezpieczeństwem pacjenta. Łóżko rehabilitacyjne należy dobierać do wagi i wzrostu chorego, stopnia ograniczenia ruchowego i rodzaju schorzenia. W ofercie znajduje się sprzęt medyczny renomowanych i sprawdzonych producentów, co przekłada się na gwarancję jego wysokiej jakości i niezawodności.


Standardowe łóżka mają leżę o wymiarach 90 x 200 cm i są w stanie wytrzymać obciążanie do 135 kg. Nie brakuje też łóżek rehabilitacyjnych przeznaczonych dla osób otyłych, o maksymalnym obciążeniu do 200 czy nawet 300 kg. Można również dostać łóżka młodzieżowe i dziecięce, a w przypadku osób wysokich z możliwością przedłużenia leża o kolejne kilkadziesiąt centymetrów.


Bardzo ważną kwestią przy wyborze łóżka rehabilitacyjnego jest to, aby było ono w pełni regulowane, co będzie dużym ułatwieniem nie tylko dla samego pacjenta, ale też dla jego opiekuna. Znaczenie ma regulacja zarówno leża, jak i wysokości. Dużym udogodnieniem będzie łóżko rehabilitacyjne z kilkustopniowym leżem i możliwością regulowana poszczególnych segmentów, łącznie z zagłówkiem. Na uwadze powinno się mieć również obecność pozycji drenażowych, co przeciwdziała bolesnym odleżynom i przykurczom. Zdecydowanie łatwiej będzie pielęgnować oraz rehabilitować chorego przy możliwości swobodnego unoszenia i obniżania łóżka, to samo dotyczy wykonywania rozmaitych czynności sanitarnych.

łóżka rehabilitacyjne wypożyczalnia Katowice
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep