Zadzwoń

Napisz

Sklep

  • Home
  • blog
  • Profesjonalny sprzęt medyczny na wynajem

Profesjonalny sprzęt medyczny na wynajem

Łóżko rehabilitacyjne powstało z myślą o dobrostanie pacjenta leżącego. Już samo unieruchomienie jest dla niego dużym obciążeniem psychicznym i fizycznym, dlatego należy zadbać o podniesienie komfortu życia. Odpowiedzią na zapotrzebowanie osób niepełnosprawnych, chorych, po urazach i operacjach jest wypożyczalnia sprzętu medycznego. Nie trzeba ponosić wysokich kosztów związanych z zakupem profesjonalnego i wielofunkcyjnego łóżka, zaawansowanego technicznie. Możliwe staje się zredukowanie trudności związanych z opieką nad pacjentem leżącym. W przypadku wynajmu sprzętu można liczyć na atrakcyjne ceny, duży wybór, fachowe doradztwo i bezproblemową wymianę.


Bardziej komfortowe życie dzięki wynajmowi sprzętu rehabilitacyjnego

W przypadku osób, które utraciły sprawność w wyniku choroby lub wypadku niezwykle ważne jest zapewnienie odpowiedniego sprzętu medycznego. Podstawą będzie łóżko rehabilitacyjne, z którego pacjent korzysta każdego dnia, często całodobowo. Musi zostać odpowiednio dopasowane do jego potrzeb, co przełoży się na komfort i bezpieczeństwo użytkowania. W wypożyczalni sprzętu medycznego dostępne są rozmaite przedmioty ortopedyczne, środki pomocnicze. Wszystkie znajdują się w nienagannym stanie i atrakcyjnej cenie. Nie trzeba wydawać kilkuset tysięcy złotych, wystarczy uiszczać comiesięczną opłatę w wysokości kilkudziesięciu złotych, aby móc korzystać z zaawansowanego technologicznie sprzętu. Koszty są ponoszone wyłącznie w okresie używania go. Nie trzeba martwić się o utratę wartości zakupionego łóżka, jego sprzedaż lub oddanie.


Wynajmowany sprzęt jest dostępny niemalże od zaraz, zostanie przetransportowany do domu pacjenta i profesjonalnie zamontowany. Nie ma problemu z jego zwróceniem, gdy przestanie być już potrzebny. Pomimo tego że oferowany sprzęt jest używany, to za każdym razem zostaje zdezynfekowany. Można wobec tego liczyć na gwarancję bezpieczeństwa i zachowanie wysokiego poziomu higieny. Klienci wypożyczalni zawsze mogą liczyć na indywidualne podejście, jasne zasady, możliwość przetestowania sprzętu, fachową konsultację. Obsługa zadba o dopasowanie odpowiedniego rozwiązania do potrzeb pacjenta. Wybrane łóżko rehabilitacyjne i dodatkowe akcesoria zostaną dostarczone i zamontowane, a następnym krokiem będzie przeszkolenie użytkowników. Pracownicy zadbają o to, aby wszystko przebiegło sprawnie i szybko, w pełni profesjonalnie.


Łóżko rehabilitacyjne to nie wszystko, zadgaj o materac na odleżyny


Niezwykle ważne w przypadku każdego łóżka rehabilitacyjnego jest to, aby zostało ono wyposażone w odpowiedni materac na odleżyny. Trzeba pamiętać o tym, że długotrwałe przebywanie w tej samej pozycji, szczególnie leżącej, zwiększa ryzyko powstania zmian skórnych. Odleżyny są miejscową martwicę tkanek, która powstaje na skutek miejscowego niedotlenienia z powodu narażenia na stały ucisk. Można jednak temu przeciwdziałać, z pomocą przychodzi łóżko rehabilitacyjne z materacem przeciwodleżynowym. Jest on wypełniony pęcherzykami powietrza o optymalnym ciśnieniu i twardości. Komory unoszą się lub opadają, masując ciało, usprawniając przepływ krwi i tkankach. W wypożyczalni znajdują się specjalistyczne materace, które działają na zasadach techniki zmiennociśnieniowej, co zapewnia wysoki komfort leżenia i jednocześnie nie dopuszcza do powstawania bolesnych otarć. Jest to skuteczna ochrona przed konsekwencjami unieruchomienia. Wynająć można również szereg pomocnych przedmiotów ortopedycznych typu ortezy, kule, balkoniki, wózki inwalidzkie. Nie brakuje również rozmaitych sprzętów służących do likwidowania barier architektonicznych.

Łóżko rehabilitacyjne, Materac na odleżyny
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep