TELEFON: (32) 307-14-05

Każde łóżko do rehabilitacji, musi spełniać określone wytyczne, wynikające z dopuszczenia danego produktu do obrotu medycznego. Nasza wypożyczalnia nie tylko skupia się na spełnieniu określonych założeń formalnych co do wypożyczanego sprzętu, ale też dba o pełne zadowolenie Klientów i Pacjentów.

Po pierwsze – odpowiedni model finansowania

Wynajem łóżek do rehabilitacji za pośrednictwem naszej firmy, jest jedną z najtańszych inwestycji medycznych, jakie można zafundować Pacjentowi. Co ważne, mimo relatywnie niskich cen wynajmu, nasze łóżka spełniają wszystkie wymogi formalne i jednocześnie są wygodne i komfortowe. Ich konstrukcja pozwala na pełną profesjonalizację danego łóżka, dzięki czemu można go wykorzystać przy konkretnych schorzeniach. Chcemy również zaznaczyć, że dla naszych Klientów przewidzieliśmy szereg różnych upustów i promocji.

Po drugie – uniwersalność konstrukcyjna

Zaletą naszych łóżek rehabilitacyjnych jest pełna uniwersalność konstrukcyjna. Co to oznacza? W praktyce oznacza to, że można podłączyć do nich dużą liczbę różnych akcesoriów, bez obaw, że nie będą one kompatybilne z danym łóżkiem. Liczba połączeń i innych elementów wykonawczych jest w tym przypadku bardzo duża, dzięki czemu można ich funkcjonalność rozszerzać praktycznie w nieskończoność.

Po trzecie – pomożemy Ci!

W naszej firmie przyjęliśmy odpowiednią strategię działania, która w dużym uproszczeniu polega na dostarczaniu nie tylko kompletnych łóżek, ale też pomocy merytorycznej w zakresie świadczonych przez nas usług. Dbamy o to, by nasi Klienci mieli pełną świadomość tego, co wybierają dla swoich podopiecznych. Dlatego nasz personel nie ograniczy się wyłącznie do przewiezienia danego łóżka w określone miejsce i zmontowaniu go, ale też doradzi, jak optymalnie wykorzystać jego możliwości pod tym kątem i jak sprzęt warto do niego dobrać.

Podsumowując, dostarczane przez nas łóżka do rehabilitacji, są produktem w pełni funkcjonalnym, bezpiecznym i – co równie ważne – tanim. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.