Zadzwoń

Napisz

Sklep

Łóżka szpitalne wynajem

Łóżka rehabilitacyjne z pewnością nie należą do grona miejsc, w których Pacjenci lubią przebywać. Leczenie i rehabilitacja nigdy nie były przyjemnością, nawet jeśli miały miejsce w komfortowych warunkach. Mimo to, prowadząc naszą wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego, stale dbamy o poprawę komfortu naszych Klientów.


Nowoczesność w służbie medycynie


Nowoczesna medycyna to nie tylko nowe leki, bądź innowacyjne sposoby leczenia. To również zmiana samego komfortu rehabilitacji, który zależy przede wszystkim od lokalizacji, w której dany Pacjent przebywa. Nasze łóżka szpitalne wynajem i rehabilitacyjne posiadają szereg usprawnień, dzięki którym Pacjent może zmienić położenie swojego ciała, poprawić swój komfort fizyczny (i psychiczny) a nawet… uniknąć odleżyn. Nie trzeba chyba mówić, jak zbawienny wpływ ma to na proces leczenia.


Łóżka szpitalne wynajem – wypoczynek i leczenie w jednym


W przypadku takiego sprzętu jak łóżka szpitalne wynajem powinien opierać się wyłącznie na sprawdzonych i profesjonalnie wykonanych rozwiązaniach. Do takiej grupy należą właśnie nasze łóżka rehabilitacyjne. Ich innowacyjna konstrukcja, pozwala na szybkie, wręcz bezinwazyjne podłączenie wszystkich akcesoriów zewnętrznych, bez konieczności unieruchamiania Pacjenta. W ten sposób, dostarczane przez nas rozwiązania nie tylko zapewniają odpowiedni poziom świadczenia usług medycznych, ale też znacznie ułatwiają życie Pacjentowi.


Pomyślmy o Opiekunach


Nasze łóżka rehabilitacyjne nie zostały zaprojektowane wyłącznie z myślą o osobach chorych, choć niewątpliwie to dla nich są one stworzone. Warto zaznaczyć, że dzięki ich funkcjonalnej i zmiennej konstrukcji, można je bardzo łatwo czyścić i regulować. Posiadają one szereg zabezpieczeń, dzięki którym unikamy ryzyka nieoczekiwanego przesunięcia się łóżka, bądź też opadnięcia oparcia. Dzięki specjalnym wyciągom, współpraca na linii Pacjent – Opiekun również jest znacznie łatwiejsza.


Podsumowując, nasze łóżka rehabilitacyjne nie tylko są wygodne, ale też i w pełni funkcjonalne. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania co do naszego asortymentu, chętnie na nie odpowiemy.

łóżka szpitalne na wynajem
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep