Zadzwoń

Napisz

Sklep

  • Home
  • blog
  • Łóżka ortopedyczne w naszej wypożyczalni

Łóżka ortopedyczne w naszej wypożyczalni

Osoby ciężko chore lub przechodzące rehabilitację po przebytym urazie wymagają jak najlepszej opieki. Szczególne znaczenie ma odpowiednie wyposażenie, a przede wszystkim wygodne i łatwe w obsłudze łóżko ortopedyczne. Nasza wypożyczalnia proponuje zatem wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne w atrakcyjnych cenach i opcjach wynajmu. 


Łóżko ortopedyczne na wynajem – idealne rozwiązanie 


Zakup sprzętu rehabilitacyjnego oznacza wyjątkowo wysokie koszty. Nie każdego na to stać, zwłaszcza gdy potrzeba specjalistycznego łózka na niedługi czas. W takiej sytuacji skorzystanie z oferty naszej wypożyczalni okazuje się ekonomiczne, ponieważ oszczędza się sporo pieniędzy. 
To również komfortowa opcja ze względu na możliwość dostarczenia sprzętu bezpośrednio na wskazany adres i późniejszego odbioru, kiedy łóżko ortopedyczne nie jest już niezbędne. Proponujemy także inne produkty konieczne w efektywnej rehabilitacji, w tym materac przeciwodleżynowy. Dzięki temu osobie dochodzącej do zdrowia i pełnej sprawności nie zagraża pojawienie się bolesnych ran z powodu długotrwałego leżenia. 


Łóżko ortopedyczne – korzyści dla podopiecznego i opiekuna


Oferta naszej wypożyczalni daje gwarancję godnych warunków podczas opieki nad osobą chorą lub po urazie, i to bez narażania się na wysokie koszty zakupu sprzętu. Jednak same oszczędności to nie wszystko. 


Jakie korzyści ma podopieczny?
•    Wygoda leżenia, której nie zapewnia tradycyjne łózko.
•    Swoboda zmiany pozycji dzięki wysięgnikowi z uchwytem. 
•    Bezpieczeństwo dzięki bocznym barierkom, które zapobiegają upadkowi chorego na podłogę. 
•    Eliminacja powstawania odleżyn, co gwarantuje specjalny materac przeciwodleżynowy.

Jakie korzyści ma opiekun?
•    Komfort w zakresie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych (łatwiejsze mycie czy przebieranie).
•    Brak ryzyka pojawienia się przeciążeń i bólu kręgosłupa z powodu samodzielnego podnoszenia chorego, ponieważ nasze łóżka ortopedyczne mają opcję automatycznej zmiany wysokości i stopnia odchylenia za pomocą pilota.
•    Możliwość dojścia do łózka z każdej strony, a także wygodnego przesuwania bez użycia dużej siły, a to dzięki kółkom. 


Na co zwrócić uwagę podczas wynajmu łóżka ortopedycznego?


Wybór łóżka rehabilitacyjnego może sprawić pewne problemy. Istotnym elementem jest rozmiar, ponieważ należy go idealnie dopasować do wzrostu i wagi podopiecznego. Warto przy tym uwzględnić warunki mieszkaniowe w razie sprawowania opieki domowej. Wszystkie łózka ortopedyczne, proponowane przez naszą wypożyczalnię, mają przydatne funkcje jak praktyczne kółka do łatwego przesuwania sprzętu razem z osobą chorą, boczne barierki, wysięgniki z uchwytem na rękę, wygodne i regulowane zagłówki, materace przeciwodleżynowe, a także możliwość sterowania automatycznego lub manualnego. 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy naszą pomocą w wyborze. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt w korzystnych finansowo opcjach wynajmu. Czas wypożyczenia łóżka ustalamy indywidualnie i nie wymagamy jasnej deklaracji – zdajemy sobie sprawę, że czasami trudno od razu określić, na jaki okres łózko pielęgnacyjne będzie potrzebne. 


Zapraszamy do kontaktu, aby omówić wszystkie szczegóły. 

Materac przeciwodleżynowy, Łóżko ortopedyczne
Ocena 5 (6 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep