Zadzwoń

Napisz

Sklep

  • Home
  • blog
  • Koncentrator tlenu – bezpieczna alternatywa dla metod tradycyjnych

Koncentrator tlenu – bezpieczna alternatywa dla metod tradycyjnych

Tlenoterapia


Tlenoterapia to metoda leczenia stosowana w zwalczaniu różnych schorzeń płuc, takich jak choroba obturacyjna czy nowotwory. Tlenoterapia polega ona na stałym podawaniu pacjentom czystego tlenu – w ten sposób znacząco poprawia się poziom natlenienia organizmu oraz jego samopoczucie. Warto do tlenoterapii używać koncentratorów tlenu – można się w nie zaopatrzyć w naszej wypożyczalni sprzętu medycznego.


Wielu pacjentów zmagających się ze schorzeniami płuc wykorzystuje w swojej terapii metody tradycyjne – na przykład butle ze sprężonym tlenem. Są one jednak bardzo niewygodne oraz stanowią zagrożenie, ponieważ w każdej chwili mogą wybuchnąć. Doskonałą alternatywą są koncentratory tlenu – w pełni bezpieczne i wygodne.


Koncentrator tlenu – definicja


Zadaniem koncentratora tlenu jest pobieranie tlenu z powietrza, a następnie produkowanie go w oczyszczonej, skoncentrowanej formie. Jest to tzw. tlen medyczny. Działanie tych urządzeń oparte jest na technologii sił molekularnych – przepuszczają one wyłącznie cząsteczki znajdującego się w powietrzu tlenu, a zatrzymują pozostałe gazy takie jak na przykład azot.


Wypożycz koncentrator tlenu już dziś!


Warto wypożyczyć koncentrator tlenu, ponieważ jest to rozwiązanie bezpieczne i tanie. Nasza firma oferuje wyjątkowo atrakcyjne ceny. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zdrowie i życie pacjentów zmagających się z przewlekłymi chorobami płuc. Koncentrator tlenu daje im szansę na poprawę samopoczucia i powrót do zdrowia.


Koncentrator


Koncentrator tlenu to innowacyjna metoda, która wykorzystywana jest w medycynie w celu dostarczenia pacjentom stałych dostaw powietrza zawierających zwiększone stężenie tlenu. Tę metodę stosuje się u chorych zmagających się z różnymi przewlekłymi chorobami płuc. Jest to rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze aniżeli butla ze sprężonym tlenem. Butle z tlenem mogą wyciekać i podnosić ryzyko pożaru. Wypożycz koncentrator tlenu u nas w atrakcyjnej cenie!


Koncentrator tlenu – jak to działa?


Wszystkie oferowane przez nas koncentratory tlenu posiadają niezbędne certyfikaty poświadczające ich prawidłowy stan techniczny. Ich działanie oparte jest na zasadzie sił molekularnych. Urządzenie pobiera powietrze wraz ze wszystkimi cząsteczkami. Przepuszczane są wyłącznie cząsteczki tlenu – azot i inne związki nie są pobierane. W ten sposób pacjent otrzymuje skoncentrowany, wysokiej jakości tlen, dzięki któremu możliwa jest poprawa jego samopoczucia i ogólnego stanu zdrowia. Tlenoterapia znacznie przyspiesza powrót do pełnej sprawności.


Kup bądź wynajmij koncentrator tlenu od naszej firmy


Nasi klienci mają pełną dowolność w kwestii zaopatrzenia się w koncentrator tlenu. Mogą go zarówno kupić, jak i wynająć. W przypadku, gdy urządzenie będzie Państwu potrzebne przez dłuższy czas, aby skuteczna była tlenoteriapia, wówczas warto zdecydować się na jego zakup. Wynajem koncentratora polecamy osobom, które planują go używać wyłącznie przez krótki czas.  Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na zakup czy wynajem, dostarczony przez naszą firmę sprzęt będzie charakteryzował się możliwie najwyższą jakością wykonania.

koncentrator tlenu
Ocena 4.91 (11 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep