Zadzwoń

Napisz

Sklep

  • Home
  • blog
  • Całodobowa wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Całodobowa wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Najlepsze łóżko rehabilitacyjne Śląsk


Łóżko rehabilitacyjne Śląsk to podstawowy sprzęt medyczny, który umożliwia sprawowanie komfortowej opieki nad osobą leżącą, przewlekle chorą, kontuzjowaną, po przebytym zabiegu operacyjnym. W połączeniu z materacem przeciwodleżynowym można liczyć na wygodę i uchronienie się przed bolesnymi zmianami skórnymi. Nowoczesne łóżka rehabilitacyjne są w pełni regulowane za pomocą pilota, co pozwala na przyjmowanie dogodnej pozycji w czasie spania, wykonywania czynności pielęgnacyjnych, spożywania posiłków. Niezwykle pomocne dla osób starszych i niepełnosprawnych będą również kule, laski, balkoniki, wózki inwalidzkie, pionizatory, schodołazy, sprzęt toaletowy itd.


Sklep rehabilitacyjny Sosnowiec, sprzęt dostępny przez 24 godziny na dobę


Sklep rehabilitacyjny Sosnowiec ma do zaoferowania wyłącznie sprawdzony sprzęt medyczny, renomowanych producentów. Jeśli ktoś potrzebuje go tylko tymczasowo, to może go wynająć. Bogaty i zróżnicowany asortyment pozwala na znalezienie idealnego łóżka rehabilitacyjnego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika. Nowoczesny sprzęt podnosi komfort codziennego życia, szczególnie podczas posiłków, rehabilitacji i pielęgnacji. Można liczyć na funkcję unoszenia głowy i nóg, regulowanie wysokości. Wysokiej jakości łóżko rehabilitacyjne to ogromna pomoc zarówno dla pacjenta, jak i jego opiekuna. Sposobem na szybkie i tanie pozyskanie niezawodnego sprzętu medycznego jest jego wypożyczenie.


Wynajem może być krótkoterminowy lub długoterminowy, w zależności od potrzeb użytkownika. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo. Pracownicy mają szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie, dzięki czemu mogą pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego. Można również wyposażyć się w szereg niezbędnych środków pomocniczych i sprzęt ortopedyczny, wszystko zostanie dostarczony pod wskazany adres.


Pracownicy zajmą się także podłączeniem urządzeń, aby móc jak najszybciej zapewnić choremu należytą opiekę i prawidłowe działanie sprzętu. W razie pojawienia się problemów z urządzeniem, należy zgłosić to niezwłocznie wypożyczalni, a zostanie jak najszybciej dokonana jego wymiana, aby nie narazić pacjenta na żadne niedogodności.

łóżko rehabilitacyjne Śląsk, sklep rehabilitacyjny Sosnowiec
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

Orto Sklep